Infolinia: tel. / fax + 48 58 560 09 28 Facebook Google+ biuro@folplast2.pl

Opakowania

Folia pęcherzykowa

Jest to materiał opakowaniowy, który chroni delikatne lub podatne na uszkodzenia towary. Zabezpiecza towar przed wszelakimi uderzeniami, wstrząsami, kurzem, wilgocią i innymi zanieczyszczeniami.

Szerokie zastosowanie folii pęcherzykowej można zauważyć w branży elektronicznej, przy produkcji szkła, porcelany, mebli, upominków oraz w wielu innych gałęziach produkcyjnych. Przy pakowaniu większych przedmiotów polecamy zapoznać się z folią stretch naszej produkcji.

 

Taśmy opakowaniowe

Oferujemy taśmy pakowe na trzech rodzajach kleju: akryl, hot-melt (kauczuk syntetyczny) oraz odporny na wilgoć i mróz solvent (kauczuk naturalny).

Charakterystka: taśma samoprzylepna polypropylenowa z emulsją klejącą na bazie naturalnej lub syntetycznej gumy, hydrokarbonu i naturalnego rozpuszczalnika, pigmentu, plastycydów i antyoxydów.

Zastosowanie: stosowana przede wszystkim do zaklejania kartonów zarówno metodą ręczną jak i automatyczną. Doskonale nadaje się do wszystkich automatów oraz maszyn wykonujących nadruk na taśmie.

Oferujemy taśmy z nadrukiem według życzenia klienta (nadruk do 6 kolorów) na różnych rodzajach kleju. Gwarantujemy zadowolenie klienta, ponieważ wykonujemy profesjonalny nadruk na najlepszych gatunkowo taśmach, przy użyciu najnowocześniejszych technologii drukarskich.

Taśmy spinające

Taśmy polipropylenowe
Pozwalają użytkownikom tanio i precyzyjnie pakować wszelkie towary. Przeznaczone są do opasywania i spinania różnego rodzaju paczek i ładunków. Zastosowanie mają zarówno przy ręcznym jak i maszynowym opinaniu ładunków.

Taśmę polipropylenową sprzedajemy w szerokościach od 5 do 19mm, grubościach od 0,30 do 1,0mm, nawoje na gilzach o średnicy wewnętrznej 63, 100, 150, 180, 200, 280 i 406mm.

Dodatkowo oferujemy urządzenia do ręcznego, pół i automatycznego pakowania korzystając z łączenia poprzez zapinki druciane lub PP oraz poprzez zaciskanie zapinki blaszanej.

Taśmy poliestrowe WG
Taśmy te charakteryzują się włóknistą strukturą oraz możliwością ponownego napięcia taśmy.

Są odporne na warunki atmosferyczne bez względu na porę roku czy też miejsce spinania ładunków.

W tym wypadku wytrzymałość taśm na zerwanie mieści się w granicach 220 do 2000kg.

Największymi zaletami taśmy jest bardzo duża elastyczność oraz sprężystość, która pozwala na bezpieczny transport towarów niestabilnych podczas transportu.

Taśmy poliestrowe tkane
Taśmy te służą do bezpiecznego i łatwego spinania towarów na paletach oraz zabezpieczania ciężkich ładunków.

W swojej ofercie posiadamy taśmy o wytrzymałościach na zerwanie od 170 do 6000kg. Najczęściej ten typ taśmy spinającej używany jest przy zabezpieczaniu towarów niegabarytowych, bardzo ciężkich i nieporęcznych podczas transportu.

Jest to najmocniejsza z taśm poliestrowych. Polecamy również zapoznać się z ofertą mocnych folii termokurczliwych produkowanych przez naszą firmę.

[送料無料]結婚指輪 ハワイアンペアリング ピンクゴールドk18k18PG結婚記念リング2本セット ハワジュ18k 18金ブライダルジュエリー 【楽ギフ_包装】0824カード分割【コンビニ受取対応商品
【ご注文後約2週間前後で出荷】【送料無料&全品P5倍】5077470 ペットプロ 豚耳 5枚入 25Pセット (キャンセル・返品・交換不可品)★税抜5000円以上で送料無料★激安祭【smtb-s】
2017年度 国産 杉工場 学習机 SDシリーズ ライトセット 幅100デスク/LEDライト コンセント付き 平机/学習デスク/勉強机/パソコンデスク/コンパクトデスク すぎこうじょう sugi
北欧 伸縮 4人用 モダン ベンチ 伸長式 伸縮式 チェア 4人掛け Dream.3 テーブル おしゃれ 4点セット ダイニング 収納スペース 収納テーブル 収納ラック付 3段階に広がる 収納ラック付
www.al-awdacal.org
【ムービー?マスターピース】 『アイアンマン2』 1/6スケールジオラマ ホール?オブ?アーマー (1台単品) [ステッカー7枚付き] ホットトイズ
ヤマハ 発電機 EF1600iS (EU16I 相当品) [ ヤマハ発電機 YAMAHA 発電機 インバーター 非常 発電機 家庭用 小型 エンジン アウトドア | 非常用 発電 機 インバータ発電機
アカオアルミDON半寸胴鍋54cm【smtb-KD】
【100箱セット】【お得な6%OFF】【美味し国宮城】 焼煎餅本舗 牛タン煎餅(牛タンせんべい) 20枚入り ?ぴり辛黒こしょうがきいた米粉の牛タン煎餅です?
【新ダイワ】 E2025TS/250SP チェンソー チェーンソー 【10インチスプロケットノーズバー】【25AP仕様】

Copyright 2015 Folplast2 | Wykonanie: Netidea.pl / Itenter.pl | Start | Kontakt