Infolinia: tel. / fax + 48 58 560 09 28 Facebook Google+ biuro@folplast2.pl

Bramy

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą bram garażowych WIŚNIOWSKI. Wszelkie dokładne informacje i wyceny udzielamy w siedziby firmy bądź telefonicznie.

Rodzaje przetłoczeń

BRAMA Z PANELI BEZ PRZETŁOCZEŃ

BRAMA Z PRZETŁOCZENIAMI WYSOKIMI

BRAMA Z PRZETŁOCZENIAMI NISKIMI

BRAMA Z PANELAMI Z PRZETŁOCZENIAMI KASETONOWYMI

BRAMA Z PANELI Z V-PRZETŁOCZENIAMI

BRAMA Z APLIKACJAMI OZDOBYNMI

 

Bramy segmentowe UniPro

 

 

Brama garażowa segmentowa przeznaczona jest do użytku w zabudowie jednorodzinnej. Zbudowana jest z prowadnic pionowych, poziomych podsufitowych i skrzydła wykonanego z paneli stalowych. Konstrukcja wykonana jest z elementów cynkowanych. Brama uszczelniona jest na całym obwodzie. Bramy segmentowe dostępne są w wersji ręcznej i automatycznej.

 

 

Bramy segmentowe UniTherm

 

 

Brama UniTherm standardowo dostępna jest w wersji ręcznej i automatycznej. Konstrukcja wykonana jest z elementów ocynkowanych. Skrzydło bramy zbudowane z paneli nowej generacji INNOVO o grubości 60[mm]. Brama wyposażona jest w bezpieczny układ sprężyn skrętnych.

 

 

 

Bramy segmentowe Prime

 

 

Brama PRIME– ekskluzywna generacja bramy segmentowej standardowo dostępna jest tylko w wersji automatycznej. Konstrukcja wykonana jest z elementów cynkowych, lakierowanych proszkowo. Skrzydło bramy zbudowane z paneli nowej generacji INNOVO o grubości 60[mm]. Brama posiada uszczelnienia obudowane, w skład których wchodzi podwójna uszczelka dolna. Wyposażona jest w bezpieczny układ sprężyn skrętnych oraz między innymi system zabezpieczeń elementów mechanicznych. Brama dostępna jest w 107 wymiarach typowych oraz specjalnych po szerokości bramy (wysokość zawsze typowo).

 

 

 

Bramy garażowe uchylne

 

Brama garażowa uchylna przeznaczona jest do użytku w budynkach prywatnych i pomieszczeniach gospodarczych. Zbudowana jest z ościeżnicy, skrzydła i prowadnic poziomych podsufitowych. Rama ościeżnicy i skrzydła wykonana jest z kształtowników stalowych zamkniętych, ocynkowanych bez przegrody termicznej. Elementy ościeżnicy zespolone są ze sobą za pomocą połączeń skręcanych. Profile skrzydła łączone są za pomocą specjalnych łączników. W bramach nieocieplonych od wewnątrz widoczna jest konstrukcja skrzydła, w bramach ocieplonych od wewnątrz skrzydło wypełnione panelem PCV. Standardowo brama wyposażona jest w zamek z wkładką ( trzy klucze), zestaw montażowy. Brama dostępna jest w wersji ręcznej oraz automatycznej z napędem serii INTRO lub METRO.

Copyright 2015 Folplast2 | Wykonanie: Netidea.pl / Itenter.pl | Start | Kontakt