Taśmy spinające

Taśmy spinające:

Taśmy polipropylenowe:

Pozwalają użytkownikom tanio i precyzyjnie pakować wszelkie towary. Przeznaczone są do opasywania i spinania różnego rodzaju paczek i ładunków. Zastosowanie mają zarówno przy ręcznym jak i maszynowym opinaniu ładunków.

Taśmę polipropylenową sprzedajemy w szerokościach od 5 do 19mm, grubościach od 0,30 do 1,0mm, nawoje na gilzach o średnicy wewnętrznej 63, 100, 150, 180, 200, 280 i 406mm.

Dodatkowo oferujemy urządzenia do ręcznego, pół i automatycznego pakowania korzystając z łączenia poprzez zapinki druciane lub PP oraz poprzez zaciskanie zapinki blaszanej.

Taśmy poliestrowe WG:

Taśmy te charakteryzują się włóknistą strukturą oraz możliwością ponownego napięcia taśmy.

Są odporne na warunki atmosferyczne bez względu na porę roku czy też miejsce spinania ładunków.

W tym wypadku wytrzymałość taśm na zerwanie mieści się w granicach 220 do 2000kg.

Największymi zaletami taśmy jest bardzo duża elastyczność oraz sprężystość, która pozwala na bezpieczny transport towarów niestabilnych podczas transportu.

Taśmy poliestrowe tkane:

Taśmy te służą do bezpiecznego i łatwego spinania towarów na paletach oraz zabezpieczania ciężkich ładunków.

W swojej ofercie posiadamy taśmy o wytrzymałościach na zerwanie od 170 do 6000kg. Najczęściej ten typ taśmy spinającej używany jest przy zabezpieczaniu towarów niegabarytowych, bardzo ciężkich i nieporęcznych podczas transportu.

Jest to najmocniejsza z taśm poliestrowych. Polecamy również zapoznać się z ofertą mocnych folii termokurczliwych produkowanych przez naszą firmę.

Dlaczego Wybierać Nasze Taśmy spinające:

Doświadczenie i Profesjonalizm:

Jako doświadczony producent Taśm spinających: , cenimy jakość i profesjonalizm, dostarczając produkty, które spełniają najwyższe standardy.

Wsparcie Techniczne:

Oferujemy wsparcie techniczne, aby pomóc naszym klientom w optymalnym wykorzystaniu naszych produktów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem Taśm spinających i doświadczenia niezawodności, wydajności i innowacyjności, które oferujemy. Dzięki naszym produktom, proces pakowania stanie się prostszy, a zabezpieczenie towarów - skuteczniejsze.

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy gotowi dostarczyć rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszych produktach i współpracy.

+ 48 58 560 09 28
biuro@folplast2.pl

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy gotowi dostarczyć rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszych produktach i współpracy.

+ 48 58 560 09 28
biuro@folplast2.pl