Folia Maszynowa

Folia Stretch Maszynowa

Produkowana przez naszą firmę folia maszynowa jest to folia stretch przystosowana do pakowania maszynowego. Nasza folia stretch maszynowa kierowana jest do klientów pakujących palety przy zastosowaniu owijarek automatycznych i półautomatycznych. Nasza folia maszynowa cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród wielu Klientów. Jest mocna i rozciągliwa, co skutkuje bardzo ekonomicznym sposobem pakowania palet przez owijarki oraz znacznie skraca czas pakowania oraz koszty.

Rozwiązanie to jest najwydajniejszym sposobem zabezpieczania palet. Towary znajdujące się na palecie i owinięte ta folią posiadają nie tylko prawidłową ochronę, ale także estetyczny wygląd całej konstrukcji. Nasze folie maszynowe typu Power i Super Power charakteryzują się doskonałą wydajnością, co oznacza, że potrzebujesz mniejszej ilości folii do skutecznego zabezpieczenia swoich produktów. To przekłada się na bezpośrednie oszczędności kosztów opakowania.

Folia maszynowa – rodzaje:

FOLIA MASZYNOWA STANDARD (180%):

Najpopularniejsza i najczęściej stosowana folia przeznaczona do typowych, najprostszych owijarek.

FOLIA MASZYNOWA POWER (250%):

Folia przeznaczona do maszyn pracujących w toku pół lub w całości automatycznym. Stosowana najczęściej przy towarach ciężkich lub niestabilnych w czasie transportu.

FOLIA MASZYNOWA SUPER POWER (300%):

Folia przeznaczona do bardzo wymagających linii automatycznych lub też bardzo zaawansowanych owijarek wolnostojących.

Charakterystyka Folii Stretch Maszynowej:

Zakres grubości:

12μm – 35μm

Zakres szerokości:

450mm oraz 500mm

Wewnętrzna średnica tulei:

76

Waga rolki:

16kg

Opcje kolorystyczne:

Oferujemy różnorodne wersje kolorystyczne m.in. w kolorze czarnym, białym, niebieskim oraz bezbarwnym.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem Folii Stretch Maszynowej i doświadczenia niezawodności, wydajności i innowacyjności, które oferujemy. Dzięki naszym produktom, proces pakowania stanie się prostszy, a zabezpieczenie towarów - skuteczniejsze.

Poprzez inwestycję w nowoczesne linie produkcyjne jesteśmy w stanie wyprodukować folię stretch ręczną z pominięciem etapu przewijania, co pozwala nam na zachowanie najwyższej jakości oraz standardów.

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy gotowi dostarczyć rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszych produktach i współpracy.

+ 48 58 560 09 28
biuro@folplast2.pl

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy gotowi dostarczyć rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszych produktach i współpracy.

+ 48 58 560 09 28
biuro@folplast2.pl