Infolinia: tel. / fax + 48 58 560 09 28 Facebook Google+ biuro@folplast2.pl

Opakowania

Folia pęcherzykowa

Jest to materiał opakowaniowy, który chroni delikatne lub podatne na uszkodzenia towary. Zabezpiecza towar przed wszelakimi uderzeniami, wstrząsami, kurzem, wilgocią i innymi zanieczyszczeniami.

Szerokie zastosowanie folii pęcherzykowej można zauważyć w branży elektronicznej, przy produkcji szkła, porcelany, mebli, upominków oraz w wielu innych gałęziach produkcyjnych. Przy pakowaniu większych przedmiotów polecamy zapoznać się z folią stretch naszej produkcji.

 

Taśmy opakowaniowe

Oferujemy taśmy pakowe na trzech rodzajach kleju: akryl, hot-melt (kauczuk syntetyczny) oraz odporny na wilgoć i mróz solvent (kauczuk naturalny).

Charakterystka: taśma samoprzylepna polypropylenowa z emulsją klejącą na bazie naturalnej lub syntetycznej gumy, hydrokarbonu i naturalnego rozpuszczalnika, pigmentu, plastycydów i antyoxydów.

Zastosowanie: stosowana przede wszystkim do zaklejania kartonów zarówno metodą ręczną jak i automatyczną. Doskonale nadaje się do wszystkich automatów oraz maszyn wykonujących nadruk na taśmie.

Oferujemy taśmy z nadrukiem według życzenia klienta (nadruk do 6 kolorów) na różnych rodzajach kleju. Gwarantujemy zadowolenie klienta, ponieważ wykonujemy profesjonalny nadruk na najlepszych gatunkowo taśmach, przy użyciu najnowocześniejszych technologii drukarskich.

Taśmy spinające

Taśmy polipropylenowe
Pozwalają użytkownikom tanio i precyzyjnie pakować wszelkie towary. Przeznaczone są do opasywania i spinania różnego rodzaju paczek i ładunków. Zastosowanie mają zarówno przy ręcznym jak i maszynowym opinaniu ładunków.

Taśmę polipropylenową sprzedajemy w szerokościach od 5 do 19mm, grubościach od 0,30 do 1,0mm, nawoje na gilzach o średnicy wewnętrznej 63, 100, 150, 180, 200, 280 i 406mm.

Dodatkowo oferujemy urządzenia do ręcznego, pół i automatycznego pakowania korzystając z łączenia poprzez zapinki druciane lub PP oraz poprzez zaciskanie zapinki blaszanej.

Taśmy poliestrowe WG
Taśmy te charakteryzują się włóknistą strukturą oraz możliwością ponownego napięcia taśmy.

Są odporne na warunki atmosferyczne bez względu na porę roku czy też miejsce spinania ładunków.

W tym wypadku wytrzymałość taśm na zerwanie mieści się w granicach 220 do 2000kg.

Największymi zaletami taśmy jest bardzo duża elastyczność oraz sprężystość, która pozwala na bezpieczny transport towarów niestabilnych podczas transportu.

Taśmy poliestrowe tkane
Taśmy te służą do bezpiecznego i łatwego spinania towarów na paletach oraz zabezpieczania ciężkich ładunków.

W swojej ofercie posiadamy taśmy o wytrzymałościach na zerwanie od 170 do 6000kg. Najczęściej ten typ taśmy spinającej używany jest przy zabezpieczaniu towarów niegabarytowych, bardzo ciężkich i nieporęcznych podczas transportu.

Jest to najmocniejsza z taśm poliestrowych. Polecamy również zapoznać się z ofertą mocnych folii termokurczliwych produkowanych przez naszą firmę.

Copyright 2015 Folplast2 | Wykonanie: Netidea.pl / Itenter.pl | Start | Kontakt